Zdrowie za darmo?

    Sytuacja w tzw. "służbie zdrowia" jest bardzo zła. Widzą to wszyscy i nikt już nie robi z tego tajemnicy. Wiemy już też, że w najbliższym czasie będzie jeszcze gorzej. "Bezpłatne" leczenie jest od dawna fikcją, szpitale i przychodnie bankrutują, wizyta u lekarza jest coraz kosztowniejsza, a lekarstwa przez niego zapisane okazują się nieskuteczne albo, co gorsza, wręcz szkodliwe. Wiele wskazuje na to, ze w najbliższym okresie ta sytuacja jeszcze się... pogorszy!

    Co, zatem, mamy robić, aby nie wpaść w ręce lekarzy i służby "zdrowia". Odpowiedź jest tylko jedna: nie chorować i nie zażywać jakichkolwiek leków. Jest tylko jedna, skuteczna droga ku temu - Żywienie Optymalne. Ludzie, którzy je stosują do lekarzy nie chodzą, bo nie muszą. Jeżeli osoba niedomagająca na zdrowiu rozpoczyna żywienie od konsultacji u lekarza optymalnego to, na ogół kończy się, na jednej wizycie. Tyle wystarczy. Lekarz optymalny nie wyśle na pewno chorego do apteki z plikiem recept na kosztowne... trucizny. Mało tego! Zwykle zaleca odstawienie (natychmiastowe lub stopniowo) lekarstw, którymi dotychczas się truliśmy, bo przecież nie mogliśmy się nimi "wyleczyć".

    Optymalni niemal nigdy nie chorują. Katary, grypy i przeziębienia trwają u nich nie kilka dni, ale kilka godzin, o ile w ogóle je złapią. Moja córka była na wczasach w Hiszpanii; pojawiła się tam również dziewczynka z Kanady, która okazała się zarażona jakąś paskudną odmianą grypy. Rozchorowali się wszyscy - młodzież, dorośli, obsługa, kierowcy. Z wyjątkiem, rzecz jasna, mojej córki - jest na Żywieniu Optymalnym już od lat i takie rzeczy się jej nie imają. Ja sam, przez długi czas, leczyłem się z "nieuleczalnego" nadciśnienia tętniczego. Po kilku dniach diety optymalnej przeszło bez śladu i zażywane leki odstawiłem, choć lekarze (nie optymalni) utrzymywali, że tabletki będę łykał już do końca życia. Nieprawda. Zresztą dzięki Żywieniu Optymalnemu schudłem też o... 27 kg. Takich przykładów można podawać bardzo wiele. Coraz więcej, bo i Optymalnych przybywa każdego dnia. To dobrze.

    Czyli, moi drodzy, jeżeli chcecie zapewnić sobie zdrowie i trzymać się od lekarzy z daleka Żywienie Optymalne jest najlepszą ku temu metodą. Do tego jest za darmo!

Waszak
Pobierz plik zawierający artykuł