Efekty uboczne...?

    Znaczna część ludzi zaczynających żywić się optymalnie robi to ponieważ chce się pozbyć dokuczliwej nadwagi. To prawda - Żywienie Optymalne jest najlepszą, ku temu metodą. Przy tym rodzaju żywienia ludzie chudną szybko i trwale. Nie ma mowy o tzw. "efekcie jojo" tzn. o powrocie do dawnej wagi, po okresie intensywnego jej spadku. "Efekt jojo" przy Żywieniu Optymalnym po prostu nie występuje. Nigdy.
    Żywienie Optymalne ma zresztą wiele innych przewag nad tzw. dietami odchudzającymi. Przy proponowanym przez nas modelu żywienia człowiek chudnie choć nigdy nie chodzi głodny. Głodzić się nie wolno, bo to nieprzyjemne i szkodliwe dla naszego zdrowia. Nikt nie lubi drakońskich głodówek.
    Inną niedogodnością zawsze występującą przy stosowaniu diet "odchudzających" jest zmuszanie ludzi je stosujących do zjadania rzeczy niesmacznych. Większość z "diet" narzucanych przez pseudo-żywieniowców, zwłaszcza na łamach czasopism kobiecych nakazuje jadanie produktów, które w innych okolicznościach, w ogóle nie znalazłyby się na talerzu, bo są niesmaczne i niezdrowe. Podczas gdy przy Żywieniu Optymalnym można, bez kłopotu dobrać sobie posiłki tak, aby nam smakowały i to bardzo!
    Sporo z "cudownych" metod na schudnięcie, wiąże się z kupowaniem pewnych preparatów, leków czy ziół. Są to zwykle produkty dość kosztowne, a w ich skuteczność można wątpić. Na Żywieniu Optymalnym ludzie chudą zupełnie za darmo. Nie trzeba przy nim kupować żadnych medykamentów, suplementów i innych preparatów. Nie ma takiej potrzeby. Wiedzę o tym rodzaju Żywienia można zdobyć zupełnie za darmo, np. na wykładach prowadzonych przez nas w klubie Sami Swoi. Można, co prawda, jeżeli ma ktoś ochotę sprawić sobie jedną czy drugą książkę na temat tego rodzaju żywienia, ale i bez tego można sobie poradzić.
    Czyli Żywienia Optymalne jest, bez wątpienia, najlepszym, najłatwiejszym, najtańszym i najskuteczniejszym sposobem, na uzyskanie wagi należnej. Bez wątpienia, ale to tylko skutek.... uboczny! Żywienie Optymalne, które stosuje coraz więcej osób, aby uzyskać i utrzymać prawidłową wagę ciała w swoich założeniach wcale nie to miało na celu. Ten rodzaj żywienia człowieka został stworzony jako sposób na usunięcie ciężkich chorób. Trzeba przyznać, że bardzo skuteczny sposób. Opracowane tego rodzaju żywienia pozwoliło tysiącom ludzi wyleczyć się z takich dolegliwości jak np. cukrzyca, choroba Beurgera, miażdżyca, nadciśnienie, wrzody dwunastnicy, astma, alergie i wiele, wiele innych, których "państwowa" medycyna nie potrafi, albo nawet nie chce leczyć. Na Żywieniu Optymalnym mijają one szybko. I w tym celu Żywienie Optymalne zostało stworzone. Jest ono skuteczną metodą leczenia niemal wszelkich chorób nękających gatunek ludzki. I to jak łatwą! Nie wymagającą leków, kosztownych badań i zabiegów, ani kosztownej aparatury. A tak pożądany efekt jakim jest uzyskanie wagi należnej występuje nijako "przy okazji" - jako efekt uboczny. I bardzo dobrze! Oby takich "efektów ubocznych" było jak najwięcej!

Mariusz Waszak

Pobierz plik zawierający artykuł