Prądy selektywne

    Ale się porobiło! W zeszłym tygodniu, wspomnieliśmy w artykule o Żywieniu Optymalnym, że powstał nowy, a przy tym znakomity i niedrogi, aparat do prądów selektywnych SELECTRONIK. I się zaczęło! Czytelnicy, jak się okazało, w głowę zachodzili co to są te prądy selektywne i jak się „to to” ma się do Żywienia Optymalnego. Otóż wyjaśniamy. Na Żywieniu Optymalnym mija bezpowrotnie i to bez udziału leków, większość chorób, nawet tych podobno „nieuleczalnych”. Jednak są przypadki kiedy, z różnych przyczyn, musimy przyśpieszyć proces leczenia, gdyż wyzdrowienie przez samo żywienie, trwało by zbyt długo. Wtedy, lekarz optymalny przepisuje zabiegi prądami selektywnymi. Polegają one na przepuszczaniu przez chory organ, prądu o ściśle określonych właściwościach. W dużym uproszczeniu, są to prądy typu S lub PS i odpowiednio pobudzają lub „wyciszają” sympatyczny, albo parasympatyczny układ nerwowy. A system nerwowy człowieka to nie tylko „nerwy”, ale zwłaszcza - swoista „sieć informatyczna”, sprawująca pieczę nad wszystkimi funkcjami naszego ciała. Prądy selektywne są bardzo skuteczne w pewnych chorobach, a w innych nie. Dlatego nie należy się martwić, że np. naszej znajomej lekarz optymalny zapisał prądy selektywne, a mi nie, bo to nie znaczy, że lekarz mnie nie lubi, a tylko, że moja dolegliwość nie kwalifikuje się do takiego zabiegu. Prądy selektywne są bardzo skuteczne, wręcz zbawienne przy np. miażdżycy, stwardnieniu rozsianym, jaskrze, nerwicy, chorobie Beurgera, astmie itp.

    Zabiegi tymi prądami są bezbolesne. Nie można też nikomu nimi zaszkodzić. Natomiast w wielu chorobach, znakomicie wspomagają Żywienie Optymalne, dzięki któremu dolegliwości i tak by ustąpiły, ale później, a po co się męczyć?

    Tym nie mniej, zabiegów prądami selektywnymi nie udzielamy na „chybił trafił”. Aby je dostać należy mieć skierowanie od lekarza optymalnego, na którym jest wyszczególniony rodzaj prądów (jeden z czterech rodzajów), miejsce przyłożenia elektrod, a także ilość i czas trwania zabiegów. Zabiegów może dokonywać wyłącznie przeszkolony fizykoterapeuta. My prądów selektywnych, udzielamy w naszym Centrum przy ul. Wrocławskiej 6. Honorujemy skierowania od wszystkich lekarzy optymalnych w Polsce. Można, u nas, również dokończyć serię zabiegów, którą pacjent rozpoczął np. w jakimś ośrodku stacjonarnym. W wypadku, kiedy mamy do czynienia z chorym leżącym, jesteśmy przygotowani na wykonanie zabiegu w jego domu. Dysponujemy znakomitymi aparatami, obsługiwanymi przez dobrze wyszkolony personel. Zabiegi nie są kosztowne.

     Są ludzie, którzy zalecają zabiegi prądami selektywnymi „profilaktycznie”. To zupełnie bez sensu. Wprawdzie nikomu, na pewno nie zaszkodzą, ale to tylko strata czasu i pieniędzy.

    Ale w zeszłym tygodniu obiecaliśmy czytelnikom, nową porcję dobrych wiadomości. Czy mamy takie? Jasne, że mamy! Spore znaczenie, przy Żywieniu Optymalnym ma móżdżek. Jest też zalecany, przez dietetyków i lekarzy przy niektórych chorobach (np. SM). Dotychczas móżdżek (wybornie przyrządzony!) można było sobie zamówić w restauracji SAMI SWOI, ale kupić go w sklepach, do przyrządzenia w domu było bardzo trudno. Było, bo już nie jest. Móżdżek surowy, pojawił się w sklepie przy ul. Krakowskiej 21, który zaczyna, z powodzeniem, specjalizować się w produktach dla Optymalnych. Pojawiła się tam też „czysta” (niestabilizowana białkiem i nie UHT) śmietana – poszukiwana przez Optymalnych. Oby tak dalej!

Pobierz plik zawierający artykuł