Dobre wiadomości.

    Różnie, zwłaszcza ostatnio, w życiu bywa ale ludzie żywiący się optymalnie, częściej niż inni słyszą dobre wiadomości. Ponad to, w ich wypadku są to wiadomości, nierzadko o wielkiego znaczenia np.: „insulina nie będzie panu więcej potrzebna – jest pan zdrów”, albo: „nie, amputacja kończyn nie jest już potrzebna”, lub: „jak ty to zrobiłeś? Tyle schudłeś, a się nie głodzisz!”. Cieszymy się, że możemy pomagać ludziom usłyszeć takie wiadomości. To codzienny „cud” Żywienia Optymalnego (niskowęglowodanowego i wysokotłuszczowego).

    Każdego dnia pomagają nam w tym doświadczeni lekarze optymalni.

    Z prawdziwą troską obserwowaliśmy pogarszający się stan zdrowia Ojca Świętego Jana Pawła II. Nie był tajemnicą, każdy widział, że nasz Papież, był coraz słabszy, a drżenie rąk utrudniało mu sprawowanie obowiązków. Nagle – coś się stało. Coś dobrego! Ojciec Święty wyraźnie „odżył”, głos mu spotężniał, a i ręce przestały drżeć. Specjaliści od Żywienia Optymalnego zaczęli „coś” podejrzewać. Wszak tylko ten rodzaj żywienia mógł, tak znakomicie podziałać na osobę Papieża. Ale oficjalnie – nikt nic nie mówił. Dopiero teraz się wydało! Dr Jan Wróbel – jeden z najlepszych lekarzy optymalnych, zaniepokojony stanem zdrowia Głowy Kościoła, wykorzystując swoje „kanały”, dotarł do Ojca Świętego i pod jego wpływem, nasz Papież odstawił część medykamentów i zmienił rodzaj odżywiania. Jakimi skutkami to zaowocowało – każdy widzi. Szkoda tylko, że tak późno. Dr Wróbel zaczął ujawniać fragmenty swojej korespondencji z Janem Pawłem II w miesięczniku „Optymalnik”. Polecam, choć wiem, że znaczna jej część pozostanie, na zawsze, tajemnicą.

    Nawiązaliśmy współpracę z dr Janem Wróblem już jakiś czas temu. Na jego wykładzie o Żywieniu Optymalnym, który odbył się w zeszłym w tygodniu, w klubie SAMI SWOI był nadkomplet zainteresowanych. Nie dla wszystkich starczyło miejsc siedzących! Ale nic straconego – w lipcu dr Wróbel odwiedzi nas znowu i wygłosi, bardzo ciekawy wykład: „Cukrzyca – choroba uleczalna”. Zapraszamy. O dokładnym terminie wykładu poinformujemy na łamach BTP po powrocie dr Wróbla z Italii.

    Ale to nie koniec dobrych wiadomości.

    Ponieważ optymalne wędliny z Koźminka, których sprzedaż prowadzi sklep przy ul. Krakowskiej 21, okazały się przebojem i cieszą się ogromną popularności (również wśród nieoptymalnych), będziemy rozwijali możliwości zaopatrzenia się, również w inne produkty optymalne produkowane z najlepszych surowców, według naszych receptur i pod naszym nadzorem. Będą one wkrótce dostępne, początkowo w sklepie przy ul. Krakowskiej, a nieco później i w innych.

    Ale i to jeszcze nie koniec.

    Wobec trudności na jakie napotykały ośrodki optymalne w całej Polsce, chcąc zaopatrzyć się w dobry aparat do prądów selektywnych, na naszą prośbę, firma „Delta” skonstruowała, w pełni profesjonalny, najnowocześniejszy na świecie aparat do takich prądów. Z gwarancją, serwisem i wszelkimi zabezpieczeniami. SELECTRONIK – bo tak się te aparaty nazywają, są już testowane w naszym Centrum. Próby wypadają bardzo dobrze. Będą kosztowały o połowę mniej niż wszystkie dotychczasowe!

A za tydzień, kolejna porcja dobrych wiadomości.

Pobierz plik zawierający artykuł