Optymalny Ratunek.

    Nawet wśród osób młodych rzadko można spotkać człowieka całkowicie zdrowego. Prawie każdy na coś narzeka lub choruje na choroby zakaźne. Nadwagę coraz częściej spotyka się u dzieci i już samo to, że ważą zbyt wiele jest niezdrowe.
    Żywienie Optymalne bardzo szybko zmienia funkcjonowanie organizmu. Korzystny wpływ widać już po kilku dniach,  gdy ustępują wszelkie zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (zaparcia, wzdęcia, bóle wątroby), szybko wzrasta wydolność fizyczna, spada zapotrzebowanie na sen, poprawia się samopoczucie, a z biegiem czasu uzyskujemy wagę należną.
    Przy użyciu prądów selektywnych i stosowaniu Żywienia Optymalnego bardzo szybko można pozbyć się zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia (nawet w 14 dni), bólów reumatycznych, nerwicy czy astmy.
    Zaawansowane choroby ustępują wolniej, gdyż organizm jest często wyniszczony. Zgłaszają się do nas ludzie, którym medycyna nie daje, już żadnych szans na wyleczenie. Spędzili dużo czasu w szpitalach, biorą ogromne ilości leków i czują się coraz gorzej. Po przejściu na Żywienie Optymalne poprawa jest tak wyraźna, że osoby chore na cukrzycę, chorobę Buergera, stwardnienie rozsiane i wiele innych (podobno "nieuleczalnych") odzyskują chęć życia. Zdecydowana większość z nich odstawia wszystkie leki (nawet insulinę) i nigdy do nich nie wraca.
Podstawa Żywienia Optymalnego można nauczyć się bardzo szybko, ponieważ jest ono oparte na ścisłej proporcji pomiędzy białkiem, tłuszczem i węglowodanami. Zachęcam wszystkich do korzystania ze spotkań, które ułatwiają rozpoczęcie żywienia. O wszystkich spotkaniach informujemy na stronach internetowych www.waszak.org oraz w BTP.

    A co słychać w restauracji - klubie Sami Swoi?
    Słychać bardzo dobrze. Wystartowaliśmy zaledwie miesiąc temu, a już mamy spore grono stałych gości. To zrozumiałe - specjalnie dla nich przygotowaliśmy smaczne, optymalne dania - cała karta. Pomimo, że dania i miejsce są dość wyrafinowane udało nam się stworzyć ofertę z bardzo niskimi cenami od 4 do 26 zł. To taniej niż bary. A jedzenie tak wartościowe i smaczne, że ... ech, warto być Optymalnym. Największym powodzeniem z naszej oferty cieszą się: barszcz z tukiem (szpikiem), móżdżek na ciepło i na zimno, cynaderki i wątróbka. Zapraszamy i życzymy smacznego!

Ewa i Mariusz Waszak

Pobierz plik zawierający artykuł